Aneta Krenska Twój Logopeda

NazwaAneta Krenska Twój Logopeda
MiejscowośćGdynia, powiat Gdynia, woj. Pomorskie
UlicaRzymowskiego 12 A/7
Kod pocztowy81-185
Numer telefonu503 651 320
Adres strony WWWTwojlogopeda.edu.pl
Profil na FacebookuFacebook.com
KategorieLogopedzi
OpisDiagnoza logopedyczna. To zespół czynności pozwalających na rozpoznanie wad lub zaburzeń wymowy oraz poznanie przyczyn tych nieprawidłowości. Kiedy traficie Państwo ze swoim dzieckiem do mnie, spotkacie się z typowymi dla diagnozy logopedycznej elementami, jak: Wywiad z rodzicem - krótka rozmowa na temat rozwoju dziecka. Obserwacja dziecka, czyli jego sposobu komunikowania się czy chęci nawiązywania kontaktu, tzw. mowy swobodnej. Badanie mowy, które obejmuje: badanie rozumienia i nadawania mowy, badanie sprawności narządów artykulacyjnych, badanie funkcji połykania i oddychania, badanie słuchu fonematycznego, badanie lateralizacji Terapia logopedyczna Terapia logopedyczna to proces, na który składa się cykl spotkań dostoswanych ściśle do indywidualnych potrzeb oraz wieku pacjenta. Po diagnozie, specjalista podejmuje szereg działań, które maja na celu wyeliminowanie błędów poprzez: -Ćwiczenia kształtujące sprawność narządów artykulacyjnych -Wywoływanie głosek -Utrwalanie wywołanych głosek -Ćwiczenia do wykonywania w domu.
Słowa kluczoweDiagnoza logopedyczna, Logopeda, Zaburzenia wymowy, Wady wymowy, Badanie mowy, Badanie rozumienia, Badanie słuchu fonematycznego, Badanie lateralizacji, Terapia logopedyczna
Informacje o wizytówcenumer ID: 103155; rejestracja: 13/04/2015; liczba odsłon: 88

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Aneta Krenska Twój Logopeda - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest trzy minus jeden*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!