Rasmed Sp. z o.o.

NazwaRasmed Sp. z o.o.
MiejscowośćGdynia, powiat Gdynia, woj. Pomorskie
UlicaSzkolna 10/5
Kod pocztowy81-363
Numer telefonu664 789 438
Adres strony WWWRasmed.pl
KategorieMedycyna naturalna; Przychodnie prywatne
OpisSą wśród nas sprawdzeni lekarze, farmaceuci, terapeuci, dietetycy oraz propagatorzy zdrowego stylu życia - ludzie, którzy nie są obojętni wobec pacjenta, którzy chcą i mogą pomóc Państwu zachować zdrowie, zapobiec chorobom lub pozbyć się wielu problemów zdrowotnych. Naszą misją jest połączyć jak największe grono specjalistów i umożliwić kontakt pacjenta szukającego pomocy z najlepszym specjalistą, który może jaj udzielić. Nasi lekarze oprócz wiedzy i praktyki klinicznej są specjalistami w wielu dziedzinach medycyny naturalnej i komplementarnej. Ich wiedza i doświadczenie pozwala również na prowadzenie szkoleń dla lekarzy i terapeutów w zakresie Medycyny Konwencjonalnej, Medycyny Chińskiej oraz wykładów o profilaktyce chorób i zdrowym trybie życia. Organizujemy również warsztaty biznesowe pozwalające na optymalizację wyników pracy. Nasz zespół wypracował model, który sprawdza się w działalności klinik i gabinetów prywatnych. Umożliwia on najlepszą obsługę pacjentów. Oferujemy szeroki wachlarz preparatów naturalnych skutecznych w wielu terapiach. OFERTA Naszego Centrum mieści się w Gdyni na ul. Szkolnej 10/5 Badanie unikalną metodą informacji komórkowej wszystkich organów wewnętrznych: - przewodu pokarmowego - układu moczowego i płciowego - serca i układu krwionośnego - dróg oddechowych - kręgosłupa i układu ruchowego - układu nerwowego - układu immunologicznego - układu endokrynologicznego Gdy tradycyjne ogólne badania zawiodą Nasza firma przeprowadzi kompleksowe badania całego organizmu chorego i potwierdzi chorobę.
Słowa kluczoweBadanie w zakresie układu moczowego, Badanie w zakresie nowotworu, Badanie w zakresie układu immunologicznego, Badanie w zakresie przewodu pokarmowego, Badanie w zakresie serca, Badanie w zakresie układu nerwowego, Badanie w zakresie dróg oddechowych
Informacje o wizytówcenumer ID: 20745; rejestracja: 24/04/2015; liczba odsłon: 36

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Rasmed Sp. z o.o. - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest osiem minus siedem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!